Försäljning

Här hittar du en lista på alla våra säljare. Mer information om våra tjänster kan du hitta under fliken "Tjänster".

Försäljningschef 

 

Försäljningschef Ole Lomstedt

ole.lomstedt@sosalarm.se

Chef KAM Jonas Lind

072-500 72 33

jonas.lind2@sosalarm.se

länsäljare kontaktuppgifter 

Norrbotten
Västerbotten
Jämtland
Västernorrland
Hälsingland
Gästrikland
Uppsala
Norra Dalarna 

Lars Gustavsson

08-407 30 35
072-511 12 30
lars.gustavsson@sosalarm.se

Stockholm
Södermanland
Östergötland
Jönköping
Kalmar 

Stefan Ahlberg 08-454 37 33
070-508 09 30
stefan.ahlberg@sosalarm.se

Västmanland
Närke
Värmland
Dalsland
Södra Dalarna

Hannes Lind 021-16 37 36
hannes.lind@sosalarm.se

Västra Götalandsregionen
Halland 

Jeanette Carlestål  072-506 66 07
jeanette.carlestal@sosalarm.se 
Malmö
Skåne
Blekinge
Kronoberg 
Per Hagman 08-407 30 77
070-735 07 88
per.hagman@sosalarm.se 

Räddningstjänst Sverige

Ronny Berg

063-75 08 05
072-542 52 69ronny.berg@sosalarm.se

SOS Säkerhetspartner  
Partneransvarig Maria Söderqvist 08-407 30 86
072-703 21 82
maria.soderqvist@sosalarm.se
Partnersäljare Jonas Magnusson 010-140 80 75
072-238 48 86
jonas.magnusson@sosalarm.se